VYPADÁVÁNÍ VLASŮ

OŠETŘENÍ PROTI PADÁNÍ VLASŮ-SILKAT BULBOTON

Padání vlasů - padání vlasů je vážným problémem mnoha mužů a žen. Každý vlas, který na hlavě máme, se jednou narodí, zestárne a odumře, aby se po určité době zase znovu obnovil.Každy den touto přirozenou cestou ztratíme 30-100 vlasů. O dysfunkci hovoříme až tehdy, začneme-li ztrácet věětší počet vlasů než obvykle, to znamená v případech, kdy se projeví určité změny ve vývojových fázívlasu (růst, zastavení růstu a vypadávání).

Jak předcházet padání vlasů - nesouvisí-li padání s hormonální nerovnováhou nebo dědičnými faktory, může mu být preventivně předcházeno přípravky řady SILKAT BULBOTON PREVENTIVNÍ PÉČE PROTI PADÁNÍ VLASŮ,který je schopna stimulovat kravní mikrocirkulaci, udržovat řádnou hygienu vlasové pokožky a obnovit fiziologickou rovnováhu. Tímto způsbem lze životní cyklus vlasů podpořit a přispět k jejich přirozené obměně.

SILKAT BULBOTON - ktivní šampon Bulboton je vyváženým mycím základem, kterému lze vlasy velmi jemně omýt, aniž by došlo k narušení jejich hydrolipidické rovnováhy. Jak aktivní šampon Bulboton tak aktivní vlasová voda Bulboton obsahuje komplex vitamínů a komplex rostlinných výtažků, které vlasové cibulce dodávají potřebné živiny.

SILKAT BULBOTON AKTIVNÍ VLASOVÁ VODA – AMPULE Pro zvýraznění a prodloužení blahodárného působení AKTIVNÍHO ŠAMPONU BULBOTON v čase je třeba, aby byla s šamponem používaná i AKTIVNÍ VODA BULBOTON

  • vlasovou pokožku a vlasy umyjte přípravkem Silkat Shampoo Bulboton preventivní péče proti padání vlasů
  • osušte vlasy
  • na vlasovou pokožku rovnoměrně naneste obsah lahvičky vmásírujte.

Davkování: 2-3 lahvičky týdně podle dopuručení kadeřníka. Udržovací fáze 1 lahvička týdně.