Prodlužování vlasů

Nabízíme prodlužování vlasů a zahuštění vlasů s evropskými vlasy. Při prodlužování vlasů používáme dvě nejspolehlivější metody prodlužování vlasů:

  • micro rings neboli spoje vytvořené pomocí kroužků micro ring
  • keratin neboli spoje vytvořené určitým druhem keratinu

Námi nabízené vlasy pocházejí z regionů střední Evropy, tyto vlasy jsou kvalitní, jemné, lesklé, zdravé, strukturou stejné jako naše, lze je barvit, zesvětlovat, trvalit, žehlit, kulmovat atd.

Prodlužování vlasů KERATINEM

Prodlužování vlasů keratinem je nejoblíbenější a nejrozšířenější metoda. Používaný keratin je uměle vytvořená látka napodobující bílkovinu, která tvoří naše vlasy. Tato látka je nanesena na koncích pramínků, které se zataví teplem a spojí s přírodními vlasy.

Péče o prodloužené vlasy

Je dobré vlasy nemýt po dobu 24 (může být i 48 hodin), a to kvůli ,,ustálení keratinu´´ po jeho trvání. Keratinové spoje by měly zůstávat suché, to znamená, že byste neměla chodit spát s mokrými vlasy. Prodloužené vlasy je možné natáčet, kulmovat i žehlit, ale v bezpečné vzdálenosti od spojů. Před tepelnou úpravou vlasu je dobré použít ochranné sérum. Péče o prodlouženým vlasů je důležitá, aby nám vydržely co nejdéle. V salonu vám nabídneme k zakoupení speciální hřeben na prodloužené vlasy, který zabrání zavadění o spoje a vytržení vlasů. V salonu vám poradíme jak správně mýt vlasy. Spoje je nutno důkladně propláchnout vodou, aby se v nich nedržel šampon. Doporučíme vám vhodné přípravky pro péči o prodloužené vlasy např. WONDER.

Každé 2 - 4 měsíce je nutno přijít na posunutí prodloužených vlasů. Záleží na tom, jak rychle nám vlastní vlasy rostou, ale není dobré je nechat odrůst příliš. Spoje daleko od hlavy nevypadají hezky a můžou se také snadno poškodit při česání.

Pramínková metoda - MICRO RING

Micro Ring je metoda používaná tzv. za studena. Při aplikaci nedochází k tepelnému ani chemickému použití, stačí pouze malinký kovový kroužek. Díky tomu jsou velmi šetrné k přirozeným vlasům i při opětovném použití. Konečným výsledkem je nejmenší a nejnápadnější spoj ze všech metod používaných v prodlužování vlasů.

Aplikace:
Prodlužované pramínky se k vlasům připojí pomocí kovového kroužku, který se speciálními kleštičkami uzavře. Při opětovném použití stačí pouze kroužek otevřít.

Životnost:
Bohužel používaná kosmetika společně s vlhkostí a tlakem kroužku způsobují, že se pramínek často rozlepí a je nutné nahradit ho novým nebo přilepit, což zkracuje vlasový ramínek.

Výhody:
Je to velmi rychlý způsob nejen při aplikaci, ale i při jejich odstranění. Pokud jsou kroužky přichyceny šikovně bez jejich porušení, nemusí se zkracovat jako při keratinu. Velmi nenápadný, téměř neviditelné spoj.

Tyto metody nejsou vhodné pro jemné vlasy a alergiky.

Kroužky jsou k dostání v několika základních barvách velikostech, zpravidla velikosti 3-4 mm.

Nevýhoda:
Nevýhoda je větší objem kroužků ring, které se nemůžou nasadit blízko sebe a tak je obsazena plocha na hlavě větší. Také mohou mírně tlačit ve spánkách při usnutí na zádech. Tato metoda není vhodná pro jemné vlasy a alergiky.

Více informací v SALONU ISIS těšíme se na Vaší navštěvu.

Prodlužování středoevropskými vlasy

Ceny jsou uvedeny za vlasový pramen a to včetně aplikace, ceny jsou orientační, konečná cena se odvíjí od typu vlasu.

Sleva na nové vlasy 10%

30cm53Kč
35cm58Kč
40cm63Kč
45cm68Kč
50cm73Kč
55cm78Kč
60cm83Kč
65cm88Kč
70cm93Kč
75cm98Kč
80cm103Kč

Doplnění za pramen - 23Kč (včetně sundání, překeratování a nasazení pramenu)
Orientační info:

  • prodloužení vlasů: cca 100 - 130 pramenů
  • zahuštění vlasů: cca 60 - 80 pramenů