REGENERAČNÍ ŽEHLENÍ

UKI SONIC –studená žehlička pro regeneraci vlasů

Přístroj pro ošetření vlasů s poškozenou strukturou.
Spolu s vhodnými produkty podpoří zacelení vnější struktury vlasu, vlas tak zůstává chráněný, lesklý a se zdravým vzhledem.

  • ultrazvuk kombinovaný s infračerveným zářením
  • rychlé a maximálně účinné ošetření vlasů
  • intenzivní využití ošetřujících produktů, které se snadno dostanou dovnitř vlasů
  • výživa, hydratace, zacelení struktury vlasů

Hloubková rekonstrukce vlasů

LINEA SILKAT REPAIR - rekonstrukční ošetření pro vlasy roztřepené, poškozené, porézní a vysoce dehydrované. SILKAT REPAIR - nabízí vlasovému stylistovi a jeho klientům řadu 6 výrobků vyvinutých právě pro rekonstrukci vlasů.
Pokud je struktura vlasu oslabená a vlas v důsledku chemického ošetření (barvení, melírování, odbarvení, trvalá a vyhlazení) nebo v důsledku mechanického narušení (hřeben a kartáč) nebo jiných atmosférických vlivů (slunce, smog a chlor) ztrácí lesk, pružnost a odolnost, je nutné použít účinné přípravky, které dokážou vlasové vlákno rekonstruovat.

Účinnost rekonstrukce
Každý člověk, který se rád stará o své vlasy, by měl pravidelně provádět rekonstrukční kúru, neboť ta pomáhá udržovat jejich vzhled stále mladý a pěstěný, od kořínku až po konečky. Rekonstrukce využívá opravných schopností keratinu, vitamínu E, alfa hydroxykyselin, arganového oleje a makadamového oleje a vrací struktuře vlasu objem, lesk a pružnost, a to s dlouhotrvajícím účinkem.

Rekonstrukce, která opravuje a vyplňuje
SILKAT REPAIR a jeho produkty, to je řada pro intenzivní rekonstrukci vlasů, která působí ve svrchní vrstvě vlasu, posiluje vlasové vlákno a zajišťuje optimální hladinu keratinu.

R1 PRIMER SHAMPOO (pH=6)
ČISTÍ A PŘIPRAVUJE VLASY NA NÁSLEDUJÍCÍ FÁZE REKONSTRUKČNÍHO OŠETŘENÍ

Přípravné umytí vlasů odstraňuje všechny zbytkové látky, které se usazují na vlasech (chlor, kovy, zbytky stylig. přípravků, zbylé minerály usazené při předchozích chemických ošetřeních), které by mohly bránit rekonstrukčnímu účinku.

R2 MAGIC POTION (pH=4)
VYPLŇUJÍCÍ REKONSTRUKČNÍ KRÉM

Jedná se o opravný a rekonstrukční krém, který působí ve svrchní vrstvě vlasu, posiluje vlasové vlákno a obnovuje optimální hladinu keratinu.
INDIKACE: Pro vlasy, které vyžadují opravné a rekonstrukční ošetření.
FREKVENCE: Pro intenzivní ošetření jednou týdně po dobu jednoho měsíce. Pro udržovací péči jednou nebo dvakrát měsíčně.
OBSAHUJE: Makadamový olej, arganový olej, keratin, vitamín E a komplex ovocných ALFA HYDROXYKYSELIN.

R3 BALANCING SEALER (pH=3,5)
KOMPENZAČNÍ, INTENZIFIKAČNÍ A ZPEVŇUJÍCÍ KRÉM

Jedná se o emulzi, která kompenzuje a vyrovnává hodnotu pH, tím že uvnitř vlasového vlákna zachycuje a zadržuje výživné a rekonstrukční látky, které se uvolnily při předchozím ošetření (Magic Potion). Vlasům propůjčuje hedvábný a jemný vzhled.
INDIKACE: Pro vlasy, které vyžadují opravné a rekonstrukční ošetření.
FREKVENCE: Používá se po každém mytí vlasů. Je vynikající kúrou po chemickém ošetření vlasů.
OBSAHUJE: Makadamový olej, arganový olej, vitamín E a komplex ovocných ALFA HYDROXYKYSELIN.

R4 SHIMMER SHIELD (pH=6)
ULTRALEHKÝ, VÝŽIVNÝ, HYDRATAČNÍ A RESTRUKTURALIZAČNÍ OLEJ S OKAMŽITOU ABSORPCÍ

Ultralehký, výživný, restrukturalizační, hydratační a ochranný olej s okamžitou absorpcí. Díky němu jsou vlasy zářící a lesklé a zároveň zaručuje perfektní elasticitu. Vlasy nezatěžuje. Ideální pro všechny typy vlasů i jemné.
INDIKACE: Opravné kosmetické ošetření, ideální pro všechny typy vlasů i jemné.
ZPŮSOB POUŽITÍ: R4 SHIMMER SHIELD naneste na vlhké, lehce osušené vlasy. Přípravek rovnoměrně rozetřete na všechny vlasy a proveďte jemnou masáž, čímž usnadníte pronikání přípravku. Poté vlasy vysušte. U velmi stresovaných vlasů nanášejte přípravek i během sušení, protože dokáže vlasy chránit.
FREKVENCE: R4 SHIMMER SHIELD můžete používat každý den, je rovněž vynikající při vystavení vlasů slunci.
OBSAHUJE: Makadamový olej, arganový olej a vitamín E.

R5 OIL THERAPY (pH=6)
MULTIFUNKČNÍ OCHRANNÝ A OPRAVNÝ OLEJ

Chrání pokožku a svrchní vrstvu vlasů před vlivy prostředí a atmosférickými vlivy a opravuje je. Izoluje vlas před přímým teplem (fén, desky, atd.)
INDIKACE: Multifunkční olej pro stresované a zvlněné vlasy s rozdvojenými konečky.
ZPŮSOB POUŽITÍ: R5 OIL THERAPY naneste na poškozené nebo choulostivé části vlasů, a to před sušením a po něm. Ideální je jako izolant při použití nástrojů pro dosažení extrémních efektů (žehličky na vlasy, kulmy, atd.) Vynikající v kombinaci s odbarvovacími nebo ultra zesvětlujícími přípravky a v případě stresovaných, suchých a lámavých vlasů.
FREKVENCE: R5 OIL THERAPY můžete používat každý den k opravě, izolování a vyplnění dvojitých konečků.
OBSAHUJE: Makadamový olej, arganový olej a vitamín E.

R6 TONUS LOTION (pH=3,5)
RESTRUKTURALIZAČNÍ A VYVAŽUJÍCÍ KOMPLEX

Díky přítomnosti KERATINU je restrukturalizační kosmetický přípravek R6 TONUS LOTION vyvinutý tak, aby se spojil se strukturou vlasu. Vhodně spojený čtyřsložkový komplex a kationový polymer má vyvažující účinek a zesláblým, roztřepeným, poškozeným a lámavým vlasům poskytuje přírodní pomoc. ZPŮSOB POUŽITÍ: R6 TONUS LOTION dobře rozetřete na umyté a ručníkem osušené vlasy, pročešte a bez oplachování pokračujte se závěrečnou úpravou vlasů.
OBSAHUJE: Keratin.

ARGANOVÝ OLEJ - PRUŽNÉ A HEDVÁBNÉ VLASY
Arganový olej je výtažek ze semen argánie trnité (Argania spinosa), která je velmi rozšířená v jižních oblastech Maroka, zejména v nížině Souss, mezi městy Essaouira, Agadir a Taroundat. Odborníci na krásu nazývají arganový olej „tekuté zlato“. Má totiž schopnost posílit suché a roztřepené vlasy a rozzářit a zjemnit vlnité a kudrnaté vlasy. Díky svým blahodárným vyživujícím schopnostem rekonstruuje poškozené vlasy a dodává jim hlubokou hydrataci, díky které jsou hedvábnější a pružnější.

MAKADAMOVÝ OLEJ - JEMNÉ A ZÁŘIVÉ VLASY
Makadamový olej je přírodní olej získávaný lisováním plodů stejnojmenné rostliny (Macadamia integrifolia) za studena. Díky vysokému obsahu kyseliny olejové a palmitoolejové se tento olej vyznačuje značnou hydratační schopností a efektem anti-aging, čímž zpomaluje proces stárnutí a dehydrataci roztřepených a špatně vyživovaných vlasů.

KERATIN - RESTRUKTURALIZOVANÉ A OŽIVENÉ VLASY
Proces stárnutí, ošetření chemickými přípravky a atmosférické vlivy neodvratně zhoršují stav vlasových vláken a následně vedou ke ztrátě keratinu. Keratin, který je ve značném množství přítomen ve vlasech, je vláknitý protein, z velké části tvořený aminokyselinou cysteinovou. Funkcí keratinu je zlepšovat zdraví a vzhled vlasů a současně podporovat jejich růst. Dodat vlasu formou rekonstrukční kúry nový keratin, znamená obnovit jeho strukturu, jemnost a lesk a odstranit pocit ochablosti (CYSTEIN).

VITAMÍN E
Vitamín E a jeho estery mají významnou antioxidační schopnost, neboť jsou schopné snižovat reaktivitu volných radikálů a zablokovat celou řadu jevů, které způsobují oxidační stres s následným poškozením vlasů. Volné radikály, které se vytváří působením UV paprsků, kouře a znečištění, poškozují vlasovou strukturu a ta ztrácí svou elasticitu a dochází u ní k předčasnému stárnutí.

KOMPLEX OVOCNÝCH ALFA HYDROXYKYSELIN - SILNÉ A ODOLNÉ VLASY
Jedná se o aktivní kosmetický komplex, složený převážně z vitamínů, aminokyselin, minerálních solí a alfa hydroxykyselin (A.H.A.). Získává se jako výtažek ze směsi ovoce obsahující citrony, grepy, rajčata a borůvky. ALFA HYDROXYKYSELINY (kyselina mléčná, kyselina jablečná a kyselina citronová) v kombinaci s dalšími prvky posilují keratinové mosty ve struktuře vlasu a zaručují jeho větší odolnost.

Cena za ošetření vlasů:

  • krátké - 500Kč
  • střední - 600Kč
  • dlouhé - 700 Kč – 800 Kč

Výsledný efekt je neuvěřitelný.